Nasze cukiernie UMAM

Każda nasza kawiarnia Gdańsk to miejsce tworzone z pasji do cukiernictwa i chęci szerzenia jej wśród Was. 

Nasze lokale znajdziecie w aż trzech gdańskich lokalizacjach: Willi Komendanta przy ulicy Hemara 1 we Wrzeszczu, w kamienicy przy ulicy Grobla II na Starym Mieście oraz na Jasieniu przy ulicy gen. Andersa 22/U8. Pod tymi adresami czeka na Ciebie codzienna dawka słodkości w towarzystwie kawy.

Godziny otwarcia
od 10:00 do 20:00

Nasze cukiernie UMAM Patisserie

UMAM Hemara 1

Kawiarnia Gdańsk UMAM na ulicy Hemara 1 we Wrzeszczu jest sercem naszej słodkiej działalności. To właśnie tutaj mieści się pracownia, w której codziennie rano tworzymy uwielbiane przez Was wypieki. To również pobliska kawiarnia Gdańsk dla wszystkich mieszkańców Garnizonu, którzy pragną rozpocząć dzień dawką cukru i aromatyczną kawą. Bliskość UMAM do wielu lokali usługowych sprawia, że wizyta tutaj jest także świetnym sposobem na przerwę w pracy lub okazją do sprawienia współpracownikom słodkiej niespodzianki.

UMAM Andersa 22

Szukasz miejsca, w którym w ciszy możesz cieszyć się chwilą? Odwiedź naszą kawiarnię Gdańsk na ul. Andersa na Jasieniu. To najspokojniejsza z naszych lokalizacji, dlatego jeśli cenisz sobie spokój i brak turystów w sezonie, czekamy na Ciebie! Zielona okolica i Staw Wróbla sprawiają, że łyk kawy smakuje tu jeszcze lepiej. Pobliski las zachęca do długich spacerów, a porcja słodyczy będzie idealnym sposobem na jego zakończenie. To również idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które cenią sobie sąsiedzką społeczność i możliwość wspólnie spędzonego czasu.

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

UMAM Grobla II

Jak najlepiej osłodzić sobie przechadzkę po Starym Mieście w Gdańsku? Odwiedzając naszą kawiarnię Gdańsk przy ulicy Grobla II tuż obok skweru Świętopełka Wielkiego. Tę lokalizację uwielbiamy szczególnie latem, kiedy siedząc w naszym ogródku, delektujemy się nie tylko smakiem, ale i widokiem na klimatyczne kamieniczki i wieżę Bazyliki Mariackiej. Lokalizacja w pełnym atrakcji sercu miasta zachęca do wizyt ze znajomymi spoza Gdańska, a także rodzinnego spędzania czasu w weekendy i nie tylko. W najbliższej okolicy znajdziecie atrakcje i miejsca takie jak słynny Żuraw, deptak nad Motławą, ulicę Długą i Ratusz, a także Muzeum II Wojny Światowej czy Dom Uphagena i Dwór Artusa.