fbpx
DSC_1209maciek_nicgorski
UMAM - Cukiernia Gdańska

UMAM - Cukiernia Gdańska

Świat wyjątkowych wyrobów cukierniczych

Słodkie podsumowanie roku w UMAM Cukiernia Gdańska

Cukiernia Gdańsk – rok 2021 w UMAM

Styczeń to miesiąc podsumowań, dlatego nie mogliśmy oprzeć się okazji, aby wybrać najważniejsze dla nas chwile z 2021 roku. A było ich naprawdę wiele! Wytężamy umysły, by przypomnieć sobie początek roku. A zaczęło się tak…

Rok pełen niespodzianek – cukiernia Gdańsk na Hemara!

Od zmian :). Styczeń to dla nas okres remontu cukierni przy Hemara 1. Zmieniło się dosłownie wszystko, cały wystrój został zaprojektowany i stworzony na nowo. Pamiętacie jeszcze stare wnętrze?

Słodkie podsumowanie roku w UMAM Cukiernia Gdańska UMAM Patisserie

W lutym zadbaliśmy o Wasz domowy komfort i uruchomiliśmy WOLTa – kolejny kamień milowy dla naszej cukierni. W marcu obchodziliśmy 3-dniowy Dzień Kobiet, a zaraz po tej celebracji rozpoczęliśmy wypiek słodkości na Wielkanoc.

Przyszedł kwiecień, wiosna rozkwitała szybko, a my ruszaliśmy z ciastkowymi premierami i witaliśmy powroty. Majówkę w mieście osłodziliśmy Wam Bezą Pavlova. W maju dostaliśmy też zielone światło na ugoszczenie Was w naszych cukierniach. Dokładnie 15 dnia miesiąca otworzyliśmy ogródki – niby nic specjalnego, ale w tamtym momencie było to wielkie wydarzenie. Nawet zrobiliśmy sobie sesję!

Lato z Gelato w Umam

Słodkie podsumowanie roku w UMAM Cukiernia Gdańska UMAM Patisserie

Nastał czerwiec, a wraz z nim akcja „Lato z Gelato”, czyli sezon na lody w UMAM. Na przestrzeni całego 2021 roku sukcesywnie powiększaliśmy ofertę śniadaniową w UMAM, ale to właśnie w czerwcu pojawiły się Croissanty w wersji francuskiej i włoskiej.

W takiej wakacyjnej atmosferze doszliśmy do chyba największego wydarzenia, czyli publikacji nowej strony internetowej UMAM i sklepu online. Uczciwie powiemy – był to dla nas ogromny przełom i ułatwienie. Złożenie zamówienia w UMAM stało się totalną łatwizną.

Zimowy klimat w cukierni Umam

Po wakacjach rozbudziliśmy złaknione zmysły – pojawiły się iście jesienne smaki, jak tarta gruszkowa czy orzech laskowy-mleczna czekolada. Jesień to zawsze spokojniejszy dla nas okres, ale tym razem cisza nie trwała długo. Po raz pierwszy wypiekliśmy Rogale Listopadowe – i pokochaliście ich smak. Nasze rogale pojawiły się nawet w zestawieniach przygotowanych przez lokalną prasę!

Słodkie podsumowanie roku w UMAM Cukiernia Gdańska UMAM Patisserie

Tak zawędrowaliśmy do grudnia i oferty świątecznej. Grudzień to dzięki Wam najgorętszy okres w roku. Czas, w którym cały zespół szybko przebiera rączkami, żeby upiec ciasta na Wasze świąteczne stoły. Kiedy wydaliśmy ostatnie zamówienie odetchnęliśmy głęboko i patrząc na płatki śniegu za oknem niemal zapadliśmy w zimowy sen. 

Jak sami widzicie było tego sporo, o wielu rzeczach nie wspominaliśmy, aby ten choć już długi post nie był godzinną lekturą. Miniony rok był dla nas przełomowy – mamy nadzieję, że Wy też zauważyliście tę różnicę. Jeszcze raz dziękujemy za Wasze zaufanie!

Jaki będzie kolejny rok w UMAM?

Jaki będzie kolejny, 2022 rok w UMAM? OJ BARDZO GORĄCY! Zdradzimy, że już niedługo otwieramy nową cukiernię, na którą wielu z Was tak bardzo czeka. 

Słodkie podsumowanie roku w UMAM Cukiernia Gdańska UMAM Patisserie

UMAM istnieje dzięki Wam i to dla Was tworzymy nasze słodkości. Cieszymy się, że dla tak wielu z Was jesteśmy miejscem, do którego warto wpaść na przysłowiową kawę i ciastko. Ogromne podziękowania należą się również naszemu całemu zespołowi – JESTEŚCIE WIELCY. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i codzienny wysiłek.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Podoba się? Udostępnij ten post znajomym:

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Sprawdź naszą politykę prywatności.