fbpx
Rogal listopadowy w UMAM
UMAM - Cukiernia Gdańska

UMAM - Cukiernia Gdańska

Świat wyjątkowych wyrobów cukierniczych

Rogal Listopadowy idealny na jesienne dni!

Rogale Listopadowe idealne na jesienny dzień! Listopad to miesiąc pełen magii – liście zmieniają barwy, dni stają się krótsze, a w powietrzu unosi się charakterystyczny zapach pieczonych przysmaków. Jednym z symboli tego magicznego miesiąca jest „Rogal Listopadowy” – wyjątkowa i pyszna uczta dla podniebienia.

Rogal listopadowy w UMAMWyjątkowe doznanie kulinarne

Rogal Listopadowy w UMAM to delikatne, puszyste ciasto półfrancuskie, czyli ciasto francuskie z drożdżami.  Jego zapach przywodzi na myśl aromatyczne przyjęcia w domowym zaciszu. Receptura jest bogata i zróżnicowana, a każdy region ma swoją unikalną wersję tego wypieku.

W UMAM proces przygotowania Rogala Listopadowego to nie tylko gotowanie – to prawdziwy rytuał. W czym tkwi sekret? To połączenie tradycji, smaku i ogromu miłości wypełnionej po brzegi białym makiem. Na wierzchu nie może zabraknąć również chrupiącego lukru, który dodatkowo nadaje słodyczy.

Kontynuacja Rogalowej Opowieści – Tradycja i Smak 

Jako gdańska cukiernia, cieszymy się, że możemy nie tylko tworzyć wyjątkowe wypieki, ale również współtworzyć chwile radości i dzielenia się tradycją razem z Wami, naszymi cenionymi gośćmi. 

Rogal listopadowy UMAM

Nasze wypieki to nie tylko apetycznie wyglądające ciasteczka – to wyraz szacunku dla tradycji, staranność w wyborze składników oraz dbałość o estetyczne wykonanie, by każdy kęs był wyjątkowy. Autorska receptura opracowana przez samego mistrza cukiernictwa Krzysztofa Ilnickiego, w zeszłym roku spotkała się z ogromną aprobatą wśród smakoszy. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja rogali również skradnie Wasze podniebienia. 

Tradycyjne rogale z białym makiem spożywane 11 listopada, są symbolem Święta Niepodległości w Polsce. Ich delikatny smak stanowi doskonałą ucztę dla podniebienia, a jednocześnie niesie ze sobą ducha patriotyzmu i tradycji.

Rogal listopadowy w UMAM!

W UMAM oferujemy Rogale Listopadowe, które przeniosą Was w podróż smaku i historii. U nas tradycja spotyka się z nowoczesnym podejściem, tworząc tym samym połączenie idealne. Rogale znajdziecie we wszystkich cukierniach od 1 listopada. 

Zachęcamy do spróbowania naszej wersji rogala z białym makiem i odkrycia, jak ta jesienna uczta może stać się niezapomnianym smakowym przeżyciem dla Ciebie i Twoich bliskich.

Do zobaczenia w UMAM.

Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie

Rogal listopadowy w UMAM

Podoba się? Udostępnij ten post znajomym:

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Sprawdź naszą politykę prywatności.