monoporcje 1 (1)
Picture of UMAM - Cukiernia Gdańska

UMAM - Cukiernia Gdańska

Świat wyjątkowych wyrobów cukierniczych

Tort weselny z monoporcji UMAM – alternatywa dla piętrowych wypieków

Tort weselny to jeden z głównych punktów programu każdego wesela. Zaskoczcie swoich gości, częstując ich wyjątkową kompozycją z monoporcji, która nie tylko zachwyci smakiem i formą podania, ale również będzie dużo praktyczniejszym rozwiązaniem. Dlaczego warto zdecydować się na tę mało jeszcze popularną alternatywę dla tradycyjnego tortu? Dziś odpowiemy Wam na to pytanie.

Zaskocz swoich gości możliwością wyboru smaku

Tort weselny składający się z monoporcji UMAM to przede wszystkim gwarancja smaków idealnie dopasowanych do upodobań Twoich i gości. Decydując się na taki tort, nie musisz ograniczać się do jednego czy dwóch smaków. Komponując wyjątkowy tort weselny, możemy wykorzystać wiele rodzajów monoporcji dostępnych w UMAM. Dzięki temu Twoi goście otrzymają szeroki wybór smaków, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Tort weselny z monoporcji to również gwarancja efektu WOW nawet przy mniejszej liczbie gości. Przykładowo, przy trzydziestu czy czterdziestu osobach dużo większe wrażenie zrobią monoporcje w formie tortu niż tradycyjny jednopiętrowy wypiek.

Niepowtarzalny tort weselny

Tort weselny eksponujemy na specjalnie przeznaczonym do tego stelażu, który stwarza wiele możliwości kompozycyjnych. Przykładowo, każde piętro może być wypełnione innymi monoporcjami. Kolejną możliwością jest ułożenie kolorystyczne, np. od najciemniejszych ciastek na dole do najjaśniejszych u góry. Możliwości jest wiele, a ogranicza nas jedynie kres wyobraźni. Powiedzcie nam, jaka jest Wasza wizja weselnych monoporcji, a wspólnie opracujemy wyjątkowe dekoracje, dopasowane do stylu Waszego wesela.

Tort weselny z monoporcji UMAM - alternatywa dla piętrowych wypieków UMAM Patisserie

Tort weselny z monoporcji – efektownie i praktycznie

Tort weselny w formie monoporcji to nie tylko efektowne, ale również praktyczne rozwiązanie. Przede wszystkim eliminuje konieczność krojenia tortu na wiele kawałków. Wystarczy, że każdy gość podejdzie do stelaża i wybierze monoporcję, która szczególnie skradła jego serce. Zamawiając większą liczbę monoporcji, możecie dokładać je na stelaż również w trakcie wesela. Dzięki temu goście będą mieli możliwość spróbowania innych smaków, gdy ponownie najdzie ich ochota na słodkości. Jeśli jednak marzy Wam się uroczyste pokrojenie pierwszych kawałków tortu, na szczycie stelaża możemy umieścić tradycyjny pojedynczy tort w wybranym przez Was smaku.

Zamów tort weselny od UMAM i skosztuj magii

Podsumowując, tort weselny złożony z monoporcji to nie tylko alternatywa dla tradycyjnych tortów piętrowych, ale również możliwość stworzenia niezapomnianych wrażeń zarówno dla Pary Młodej, jak i gości. Jego indywidualność, estetyka oraz praktyczny aspekt składają się na wyjątkowe doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników wesela. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty weselnej od UMAM.

Podoba się? Udostępnij ten post znajomym: