UMAM copy
Picture of UMAM - Cukiernia Gdańska

UMAM - Cukiernia Gdańska

Świat wyjątkowych wyrobów cukierniczych

Torty komunijne – słodka oprawa wyjątkowego dnia

Sezon komunijny zbliża się wielkimi krokami. W UMAM przygotowaliśmy na tę okazję torty komunijne, które dopełnią niezapomnianą atmosferę tego dnia i zachwycą Waszych gości zarówno smakiem, jak i swoją formą. 

Wybierz swój smak i odsłonę

Nasze torty komunijne to eksplozja smaku w każdym kęsie. W komunijnej ofercie przemyciliśmy najpopularniejsze wśród dzieci smaki naszych wypieków, do których należą mango-marakuja, czarna porzeczka-wanilia oraz truskawka-malina. Chcąc podkreślić niecodzienność przyjęcia, torty komunijne ubraliśmy w trzy rodzaje dekoracji skomponowanych odpowiednio do okazji: pastelową, złotą oraz biało-zieloną. Smak i formę tortu możesz łączyć według własnych preferencji.

Torty komunijne - słodka oprawa wyjątkowego dnia UMAM Patisserie

Torty komunijne – tropikalne orzeźwienie

Jednym ze smaków dostępnych w naszej ofercie tortów komunijnych jest mango-marakuja. Chrupiący spód to połączenie białej czekolady, dmuchanego ryżu i maślanych herbatników. Sercem tortu jest żelek z mango i pomarańczy oraz maślany krem mango. Zewnętrzna warstwa tortu składa się za to z białej czekolady oraz purée z mango i marakui. Jesteśmy pewni, że ten tort dostarczy Waszym gościom namiastki lata. 

Owocowy zawrót głowy

Na soczyste truskawki i świeże aromatyczne maliny wszyscy czekamy całą zimę. W naszym torcie komunijnym o smaku truskawkowo-malinowym zamknęliśmy moc owocowego smaku. Na spodzie wypieku znajduje się maślany biszkopt z kawałkami malin. Środek wypełniliśmy dwoma warstwami kremu malinowo-truskawkowego. Całość zanurzona jest w musie z białej czekolady oraz kremu chantilly, będącego 24 godzinną infuzją wanilii z Madagaskaru w 36% śmietance.

Torty komunijne - słodka oprawa wyjątkowego dnia UMAM Patisserie

Torty komunijne – balans smaków

Jeśli lubicie delikatną słodycz przełamaną intensywnym smakiem owoców, tort porzeczkowo – waniliowy będzie strzałem w dziesiątkę. Jego spód to maślany biszkopt pieczony z owocami czarnej porzeczki. W środku tortu ukryliśmy dwie warstwy maślanego i porzeczkowego kremu. Całość zwieńczona jest śmietankowym musem poddawanym infuzji z naturalną wanilią Bourbon pochodzącą z Madagaskaru. Torty komunijne z takim połączeniem zachwycą każdego miłośnika zbalansowanej słodkości. 

Torty komunijne od UMAM – już dziś wybierz swój

Wszystkie torty komunijne oferujemy w trzech wersjach wagowych: 2100g (12-14 porcji), 3100g (18-22 porcje) oraz 5000g (30-35 porcji). Każdy z nich ma wysokość 10 cm. 

Zamówienie na torty komunijne składać możesz zarówno online, jak i we wszystkich naszych lokalach najpóźniej 72 godziny przed planowanym odbiorem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

Podoba się? Udostępnij ten post znajomym: