Oferta weselna UMAM

Oferta weselna UMAM Patisserie

Stworzymy dla Ciebie weselne słodkości Twoich marzeń!

Oferta weselna UMAM Patisserie

Torty weselne złożone z monoporcji

Torty weselne w formie monoporcji to niezwykle atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnego wypieku. Monoporcje są wyeksponowane na specjalnie do tego przeznaczonym stelażu, który wypożyczamy Parze Młodej na czas uroczystości. Zwieńczeniem kompozycji jest umieszczony na szczycie tort wybrany przez klientów. Zarówno monoporcje, jak i tort wykończone są błyszczącą glazurą i udekorowane świeżymi kwiatami. Zdecydowanym atutem kompozycji jest idealny rozmiar porcji deserowej dla każdego Gościa.


Tort możemy stworzyć z monoporcji wybranych z naszej stałej oferty, takich jak vienna, praline, marango, malinette, kassis czy sernik.

Oferta weselna UMAM Patisserie

Torty weselne

Smaki wymienione poniżej to zdecydowani faworyci, najczęściej trafiający w gusta Młodych Par. Warto pamiętać, że oferowane przez nas smaki tortów weselnych są sezonowe – prosimy pytać o aktualną dostępność.

Dekoracja tortu jest omawiana i wyceniana indywidualnie dla każdego klienta.

Mango – marakuja

Tort przełożony warstwami puszystego, migdałowego biszkoptu. Sercem tortu jest żelek z mango i pomarańczy oraz maślany krem mango. Zewnętrzna warstwa tortu składa się z białej czekolady oraz purée z mango i marakui.

Czarna porzeczka – wanilia

Zarówno na spodzie, jak i w środku znajduje się Financier migdałowy, czyli francuski klasyk na karmelizowanym maśle i migdałach, zapieczony z całymi porzeczkami. Wewnątrz odnajdziemy także warstwy maślanego kremu porzeczkowego, zamknięte w waniliowym kremie Chantilly.

Biała czekolada – malina

Tort składa się z maślanego biszkoptu nadzianego kawałkami malin. Warstwy biszkoptu oddzielone zostały kremem malinowym. Całość zanurzona jest w musie z białej czekolady oraz kremu Chantilly, czyli 24 – godzinnej infuzji wanilii z Madagaskaru w śmietance 36%.

Słodki stół

Porcje wyselekcjonowanych ciastek od UMAM gotowe do ekspozycji na słodkim, weselnym stole. Poza słodkimi wypiekami w skład słodkiego stołu wchodzą również makaroniki w 12 smakach: czarna porzeczka-czekolada, mango, cytryna, rokitnik, wanilia-migdał, rum stroh, słony karmel, kawa, orzech laskowy, kwiat pomarańczy, malina z cynamonem oraz czekolada-mięta.


Warto pamiętać, że zamówienia słodkie stoły realizujemy nie tylko na wesela. Jeśli chciałbyś/abyś zaskoczyć nim swoich Gości na innego rodzaju uroczystości, jest to jak najbardziej możliwe.

Oferta weselna UMAM Patisserie

Mini pavlova z owocami sezonowymi
min. zamówienie 25 szt.

Oferta weselna UMAM Patisserie

Mini profiterole z kremem mango
min. zamówienie 25 szt.

Oferta weselna UMAM Patisserie

Financier aromatyzowany earl grey
min. zamówienie 36 szt.

Oferta weselna UMAM Patisserie

Sernik na zimno z owocami sezonowymi
min. zamówienie 36 szt.

Oferta weselna UMAM Patisserie

Ciastko Opera
min. zamówienie 30 szt.

Oferta weselna UMAM Patisserie

Ciastko orzechowe
min. zamówienie 30 szt.

Oferta weselna UMAM Patisserie

Ciastko cytrynowo – kokosowe
min. zamówienie 30 szt.

Oferta weselna UMAM Patisserie

Makaroniki
brak minimum

Kalendarz Pary Młodej

Oferta weselna UMAM Patisserie

Degustacja

Zapraszamy do spróbowania smaków tortów weselnych w jednej z naszych cukiernii. W witrynach znajdą Państwo natomiast monoporcje 100 gramowe, idealne do degustacji. Do najczęściej wybieranych przez Pary Młode smaków należą mango – marakuja, biała czekolada – malina, czarna porzeczka – wanilia. W ofercie mamy również ekscytujące smaki sezonowe. Prosimy pytać o szczegóły.

Rezerwacja terminu

W dbałości o jakość naszych produktów realizujemy maksymalnie 4 zlecenia w ciągu jednego weekendu. O rezerwacji terminu decyduje pierwszeństwo zgłoszenia. Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zadatku oraz podpisanie umowy.

Terminy

Zamówienie na realizację tortów weselnych i / lub słodkich stołów przyjmujemy najpóźniej na miesiąc przed weselem. Wpłata pozostałej kwoty wynikającej z umowy powinna nastąpić najpóźniej 15 dni przed weselem. Finalnych ustaleń smaku, formy, liczby porcji i dekoracji tortu – nie później niż 15 dni przed weselem.

Oferta weselna UMAM Patisserie

Zamówione torty weselne dowozimy na odległość do 100 kilometrów od naszej pracowni przy ul. Hemara 1. Wycena kosztów transportu jest indywidualna. W tym celu potrzebujemy informacji o dokładnym adresie miejsca przyjęcia weselnego*

*Przed realizacją zamówienia będziemy prosić o oświadczenie hotelu, domu weselnego, restauracji o zapewnieniu odpowiedniego miejsca do przechowywania tortu oraz słodkiego bufetu – lodówki lub chłodni o temperaturze maks. 5C. Nie później niż 15 dni przed weselem należy podać dane do kontaktu do osoby odpowiedzialnej za odbiór tortu.

Oferta weselna UMAM Patisserie

Transport

Transport jest dodatkowo płatny, wycena indywidualna. Stelaż do tortów złożonych z monoporcji jest użyczany klientowi po wpłaceniu kaucji w wysokości 500zł.

Kontakt

Telefon: 570 001 493
E-mail: zamowienia@umam.pl