UMAM

Już od progu cukierni UMAM unosi się kuszący zapach świeżo pieczonego ciasta. Wszystkie nasze desery przygotowywane są z naturalnych składników, a ich niezapomniany smak to wyrafinowane połączenie świeżych owoców i polskiego masła z subtelnym smakiem francuskiej i belgijskiej czekolady.

Słodkości UMAM powstają według tradycyjnych receptur, ale serwowane są w nowoczesnym, twórczym wydaniu. Nasi cukiernicy szukają inspiracji u najlepszych światowych cukierników, takich jak: Ramon Morató, Oriol Balaguer czy Pierre Hermé.

W naszej pracy nie ma miejsca na komercyjne kompromisy. Zespół UMAM wszystkie desery przygotowuje od podstaw, nie używa półproduktów. Tworzą go ludzie o bogatym doświadczeniu i nieograniczonej, kulinarnej wyobraźni — pracownicy prestiżowych hoteli i uczniowie najlepszych szkół cukierniczych. To prawdziwi mistrzowie rzemiosła. Jakość przygotowywanych wyrobów jest dla nich najważniejszą wartością.

Słodkie dzieła powstają w wyjątkowym miejscu, w którym historia splata się z nowoczesnością. Elegancka architektura Willi Komendanta przywodzi na myśl tradycję, a jednocześnie usytuowana jest pośrodku nowoczesnego osiedla. To magiczne miejsce sprzyja kreatywności i sprawia, że nasze ciasta i ciastka są niepowtarzalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Do każdego produktu podchodzimy z szacunkiem i dbałością o szczegóły, a w przygotowanie słodkich wypieków wkładamy serce, wiedzę i doświadczenie. Chcemy, by nasi Klienci mogli delektować się wyrobami o niepowtarzalnym smaku i jak najlepszej jakości.

Nasz zawód to nie tylko rzemiosło, ale przede wszystkim sztuka…

Kawiarnia autorska / Pracownia
Hemara 1, Gdańsk
kawiarnia  791 191 440
zamówienia  570 001 493
biuro@umam.pl
zamowienia@umam.pl