fbpx
DSC_1209maciek_nicgorski
UMAM - Cukiernia Gdańska

UMAM - Cukiernia Gdańska

Świat wyjątkowych wyrobów cukierniczych

Słodkie podsumowanie roku w UMAM Cukiernia Gdańska

Styczeń to miesiąc podsumowań, dlatego nie mogliśmy oprzeć się okazji, aby wybrać najważniejsze dla nas chwile z 2021 roku. A było ich naprawdę wiele! Wytężamy umysły, by przypomnieć sobie początek roku. A zaczęło się tak…

 

Od zmian :). Styczeń to dla nas okres remontu cukierni przy Hemara 1. Zmieniło się dosłownie wszystko, cały wystrój został zaprojektowany i stworzony na nowo. Pamiętacie jeszcze stare wnętrze?

 

Słodkie podsumowanie roku w UMAM Cukiernia Gdańska UMAM Patisserie

W lutym zadbaliśmy o Wasz domowy komfort i uruchomiliśmy WOLTa – kolejny kamień milowy dla naszej cukierni. W marcu obchodziliśmy 3-dniowy Dzień Kobiet, a zaraz po tej celebracji rozpoczęliśmy wypiek słodkości na Wielkanoc.

Przyszedł kwiecień, wiosna rozkwitała szybko, a my ruszaliśmy z ciastkowymi premierami i witaliśmy powroty. Majówkę w mieście osłodziliśmy Wam Bezą Pavlova. W maju dostaliśmy też zielone światło na ugoszczenie Was w naszych cukierniach. Dokładnie 15 dnia miesiąca otworzyliśmy ogródki – niby nic specjalnego, ale w tamtym momencie było to wielkie wydarzenie. Nawet zrobiliśmy sobie sesję!

 

Słodkie podsumowanie roku w UMAM Cukiernia Gdańska UMAM Patisserie

Nastał czerwiec, a wraz z nim akcja „Lato z Gelato”, czyli sezon na lody w UMAM. Na przestrzeni całego 2021 roku sukcesywnie powiększaliśmy ofertę śniadaniową w UMAM, ale to właśnie w czerwcu pojawiły się Croissanty w wersji francuskiej i włoskiej.

W takiej wakacyjnej atmosferze doszliśmy do chyba największego wydarzenia, czyli publikacji nowej strony internetowej UMAM i sklepu online. Uczciwie powiemy – był to dla nas ogromny przełom i ułatwienie. Złożenie zamówienia w UMAM stało się totalną łatwizną.

 

Po wakacjach rozbudziliśmy złaknione zmysły – pojawiły się iście jesienne smaki, jak tarta gruszkowa czy orzech laskowy-mleczna czekolada. Jesień to zawsze spokojniejszy dla nas okres, ale tym razem cisza nie trwała długo. Po raz pierwszy wypiekliśmy Rogale Listopadowe – i pokochaliście ich smak. Nasze rogale pojawiły się nawet w zestawieniach przygotowanych przez lokalną prasę!

 

Słodkie podsumowanie roku w UMAM Cukiernia Gdańska UMAM Patisserie

Tak zawędrowaliśmy do grudnia i oferty świątecznej. Grudzień to dzięki Wam najgorętszy okres w roku. Czas, w którym cały zespół szybko przebiera rączkami, żeby upiec ciasta na Wasze świąteczne stoły. Kiedy wydaliśmy ostatnie zamówienie odetchnęliśmy głęboko i patrząc na płatki śniegu za oknem niemal zapadliśmy w zimowy sen. 

Jak sami widzicie było tego sporo, o wielu rzeczach nie wspominaliśmy, aby ten choć już długi post nie był godzinną lekturą. Miniony rok był dla nas przełomowy – mamy nadzieję, że Wy też zauważyliście tę różnicę. Jeszcze raz dziękujemy za Wasze zaufanie!

 

Jaki będzie kolejny, 2022 rok w UMAM? OJ BARDZO GORĄCY! Zdradzimy, że już niedługo otwieramy nową cukiernię, na którą wielu z Was tak bardzo czeka. 

Słodkie podsumowanie roku w UMAM Cukiernia Gdańska UMAM Patisserie

 

UMAM istnieje dzięki Wam i to dla Was tworzymy nasze słodkości. Cieszymy się, że dla tak wielu z Was jesteśmy miejscem, do którego warto wpaść na przysłowiową kawę i ciastko. Ogromne podziękowania należą się również naszemu całemu zespołowi – JESTEŚCIE WIELCY. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i codzienny wysiłek.

Podoba się? Udostępnij ten post znajomym:

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Sprawdź naszą politykę prywatności.